OBJEDNEJTE DÁREK 

V TÉTO SEKCI MÁTE MOŽNOST SI OBJEDNAT DÁRKY A DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

Vyberte si z nabídky níže....

Tshirt GPS.jpg

GPS TRIČKO

Tričko s krátkým rukávem v různých barvách a velikostech pro muže i ženy. Tričko je dodáno s potiskem migrační mapy vašich předků na základě GPS testu původu.

DNA TRIČKO

GPS Origins - Asian Edition test je schopný zmapovat až 2000 let zpět migraci DNA vašich předků v rámci asijského kontinentu. Test detekuje 17 asijských genofondů a stovky specifických populací v Asii.

ORIGINS TRIČKO

GPS Origins - African Edition test je schopný zmapovat až 2000 let zpět migraci DNA vašich předků v rámci afrického kontinentu. Test detekuje 11 afrických genofondů a stovky specifických populací v Africe.

GPS HRNEK

Testy DNA Origins detekují haplotypy původu a migrace vašich předků po otcovské linii. Na základě analýzy haplotypu náš test DNA určí vaše genetické příbuzné.

Testy DNA Origins detekují haplotypy původu a migrace vašich předků po mateřské linii. Na základě analýzy haplotypu náš test DNA určí vaše genetické příbuzné.

Židovský původ I

Tento test DNA využívá k potvrzení židovského původu 16 standardních STR markerů (genetických znaků). Test je schopný určit zda zděděné znaky pocházejí od jednoho nebo obou rodičů. 

Židovský původ II

Tento test DNA detekuje židovské a nežidovské genetické znaky a tak vám umožní získat informaci nejen o vašem židovském původu, ale i vašich předcích nežidovského původu, jejich etnika a země původu.  

Copyright © 2017-2019 DNA Diagnostické Centrum s.r.o., DNA testy původu, genetický původ, etnický původ, DNA test předků